بازار خرید عروسک بافتنی پرنسس

بازار خرید عروسک بافتنی پرنسس یکی از اسباب بازی های مورد علاقه بسیاری از کودکان بوده که دارای جنس و مدل های مختلفی هستند.

یکی از بهترین انواع عروسک های بافتنی که این روز ها بازار خرید آن داغ بوده، عروسک بافتنی پرنسس است. بازار خرید عروسک بافتنی پرنسس دارای بیش ترین طرفدار از سراسر کشور بوده و بسیاری از خانواده تمایل دارند که از این باز خرید، عروسک مورد علاقه فرزندشان را تهیه نمایند.

بازار خرید عروسک بافتنی پرنسس

بازار خرید عروسک بافتنی پرنسس

عروسک های بافتنی همان طور که از اسمشان پیداست به صورت دستی بافته می شوند و به همین دلیل زیبایی و ویژگی های برجسته بسیاری دارند، روش بافت عروسک بافتنی به این شکل است؛

  • ابتدا باید مدل عروسک انتخاب شود و این مرحله مهم است، برای مثال مدل عروسک شکل پرنسس انتخاب می شود.
  • برای بافت آن ابتدا باید سر عروسک را بافت و به این منظور از کاموا های دارای پنجاه درصد اکریلیک استفاده می شود که به وسیله قلاب هایی ابتدا چند زنجیر جادویی زده می شود.
  • سپس زنحیر های جادویی دارای پایه کوتاه به یکدیگر بافته می شوند تا شکل یکپارچه ای از آن ایجاد شود.
  • سپس لباس پرنسس که عمدتا یه شکل لباس هایی با بالا تنه کیپ و پایین تنه دامنی شکل است، به همین روش بافته خواهد شد که بهترین رنگ کاموا برای این منظور، رنگ صورتی می باشد.
  • مو های سر عروسک نیز می تواند به شکل زنجیر های بلند پایه یا پایه کوتاه باشد و برای تزئین بهتر آن به وسیله یک مداد آن ها را می توان حالت داد.
  • پس از این که عروسک مورد نظر بافته شد، قبل از دوخت کامل، درون عروک را با پشم شیشه مر می کنند تا عروسک توپر دیده شود و سپس بقیه مراحل را کامل می نمایند.
  • می توان وسایل جانبی دیگری نیز برای آن دوخت که متداول ترین آن دوخت کلاه های زیبا برای عروسک های مدل پرنسس است و همچنین له همراه آن یک کیف نیز دوخته می شود تا ظاهر آن تکمیلی تر شود.روش بافت عروسک بافتنی

تولید عروسک بافتنی پرنسس

تولید عروسک بافتنی به دلیل توجه بی شماری که از سوی کودکان و خانواده ها به این نوع عروسک ها شده است، بسیار رونق گرفته و به سمت تولید انبوه در حرکت است.

برای تولید بهترین انواع آن ها، این شرکت بر آن شده تا بهترین مواد اولیه لازم را برای دوخت و تولید آن را فراهم کند و بدین شکل عروسک هایی نرم و بدون خطر به همراه ظاهری زیبا و موجه ساخته می شود. برای ارتباط مستقیم با تولید کننده عروسک ها و همچنین سفارش انواع مختلفی از آن ها می توان از طریق راه های ارتباطی ما اقدام نمود.

تولید عروسک بافتنی پرنسس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما