بازار فروش اردک بافتنی

عروسک بافتنی از قدیم تا کنون در بین کودکان به مصرف می رسد. برای تهیه آن از کاموا و وسایل بافتنی مانند میل استفاده می شود که در ادامه به آموزش آن پرداخته شده است. بازار فروش اردک بافتنی تمامی محصولات را به صورت عمده و کلی به فروش می رساند. با استفاده از فروشگاه آنلاین می توان انواع مدل های این محصول را خریداری نمود.بازار فروش اردک بافتنی

آموزش اردک بافتنی با میل

آموزش اردک بافتنی با میل اردک بافتنی از انواع عروسک های کاموایی و دست ساز بوده که می توان با الگوی مناسب به بافت آن در خانه پرداخت. آموزش اردک بافتنی در قسمت های مختلف عروسک متفاوت می باشد. برای بافت سر و بدن اردک باید 16 دانه از میل سر انداخت.

در اولین رج قبل از هر دانه باید یک ژته گرفت. این امر موجب می شود تا دانه های عروسک دو برابر شود. پس از آن می توان به صورت کاملا بافت را ادامه داد که باید به اندازه 11 رج پیش رفت.

بعد از 11 رج باید در هر طرف رج یک دانه کم کرد. این کار باید تا جایی ادامه یابد که فقط 20 دانه در رج باقی بماند. زمانی که بافت تمام شد باید عروسک را با استفاده از الیاف مناسب پر نمود و درز آن را دوخت.

بافت دیگر اعضای بدن به همراه کلاه و شال از الگوی متفاوت و مخصوص به خود برخوردار بوده که بسیار ساده تر می باشد. در انتها تمامی اعضا را باید به دقت یه هم وصل کرد.

مراکز عرضه اردک بافتنی

مراکز عرضه اردک بافتنی جهت خرید عمده اردک بافتنی می‌ توان به صورت اینترنتی اقدام نمود. کارشناسان فروش موقعیتی را برای مشتریان و خریداران در سراسر کشور به وجود آوردند تا بتوانند به صورت آنلاین خرید خود را انجام بدهند. ارتباط از راه دور برقرار می ‌شود و شماره هایی قرار داده شده است که می توان به صورت تلفنی با آنها تماس حاصل نمود.

تمامی محصول ها از برند های اصل و به روز انتخاب شده و کیفیت در تک تک آنها لحاظ شده است. علاوه بر آن قیمت های ارزان را می توان مشاهده نمود که امکان خرید آن برای همه افراد وجود دارد. افرادی که تمایل دارند کالا را به میزان بالایی داشته باشند می ‌توانند به صورت عمده اقدام کنند.

سفارشات در مرکز عرضه اردک بافتنی در اولین فرصت بررسی می شوند و به محل مورد نظر در تمامی استان های کشور فرستاده می شوند. این نوع کالا تنوع بسیار زیادی دارد که در بسته بندی های متنوع و ویژه در اختیار مشتریان قرار داده می شود. از بابت ارسال انواع کالا و سلامت آن نگران نباشید چون که با اولین زمان صورت می ‌گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما