بازار فروش اسباب بازی لگو مرد آهنی

یکی از شخصیت های کارتونی که مورد علاقه بسیاری از کودکان به ویژه پسر بچه ها می باشد مرد آهنی است. این محصول در دنیای اسباب بازی لگو نیز وجود دارد و در انواع طرحt رنگ و اندازه تولید و به بازار عرضه شده است. در بازار فروش این محصول می توان انواع مدل های آن را براحتی سفارش داده و آن را در بسته بندی های ویژه همراه با کاتالوگ نحوه ساخت و بازسازی لگو مرد آهنی دریافت نمود. قیمت اسباب بازی لگو مرد آهنی در بازار فروش متغیر است و با توجه به وارداتی بودن یا تولید در آن در داخل قیمت آن بالا و پایین دارد.

بازار فروش اسباب بازی لگو مرد آهنی

مشخصات اسباب بازی لگو مرد آهنی

مشخصات اسباب بازی لگو مرد آهنی

یکی از انواع اسباب بازی لگو مرد علاقه کودکان مرد آهنی می باشد. این الگو مناسب گروه سنی ۶ سال به بالا می باشد و با توجه به تعداد قطعه های آن ابعاد این اسباب بازی متغیر خواهد بود.

از مشخصات اسباب بازی لگو مرد آهنی می توان له ابعاد آن اشاره کرد. معمولاً کوچک ترین ابعاد مرد آهنی موجود در بازار در ابعاد 15.5* 14 * 4.5 سانتی متر عرضه شده است که برای ساخت آن به ۹۲ قطعه لگو نیاز است.

این محصول از پلاستیک درجه یک ساخته شده است و بنابراین همچون پلاستیک های بازیافتی هیچگونه ضرری برای سلامتی ایجاد نمی کنند و باعث ایجاد حساسیت و آلرژی در پوست نمی گردند.

چفت شدن قطعات مختلف لگو برای ساخت مرد آهنی از دیگر مشخصات این محصول است که از نوع بسیار محکم بوده و از ویژگی های یک الگوی مناسب به شمار می رود.

تعداد قطعه های به کار رفته در ساخت این لگو می تواند جزئیات دقیق تر این محصول را نشان دهد به گونه‌ای که هر چه تعداد قطعات بیشتر و اندازه آنها کوچک تر باشد جزئیات بیشتری از لگو مرد آهنی نمایش داده می شود بنابراین یکی از مشخصات دیگر یک لگوی با کیفیت عالی داشتن تعداد قطعات زیاد و ریز می باشد.

میزان استحکام قطعات این لگو بسیار بالا بوده به گونه‌ای که تحت تاثیر فشار و ضربه شکسته نمی شوند همچنین بر اثر تماس با محلول های شیمیایی شوینده تغییری در رنگ و شکل ظاهری آن ها ایجاد نمی گردد.

مراکز عرضه اسباب بازی لگو مرد آهنی

مراکز عرضه اسباب بازی لگو مرد آهنی مراکز عرضه لگو مرد آهنی این اسباب بازی بسیار محبوب را به بازار عرضه کرده اند و خریداران آن می ‌توانند به راحتی با این مرکز تماس برقرار کنند و از قیمت انواع مختلف این محصول استعلام بگیرند.

بهترین راه برای خرید این محصول مراجعه به وب سایت این مرکز بوده و در این وب سایت می توانید انواع مختلف لگو مرد آهنی بازسازی شده را مشاهده و هر تعداد از آنها را که نیاز داشته باشید خریداری نمایید.

خرید به این شیوه می ‌تواند این اسباب بازی لگویی را با قیمت بسیار ارزان تری به دست شما برساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما