توزیع بهترین لگو قصر آنا و السا

لگو قصر آنا و السا یکی از زیباترین بازی های فکری می باشد که هر دختری می تواند آرزوی داشتن آن را داشته باشد، از این رو است که توزیع این نمونه ها در سراسر ایران رایج است و شما به راحتی می توانید در هر کجای ایران که هستید این محصولات را تهیه کنید؛ آنا و السا یکی از محبوب ترین انیمیشن های کودک می باشد که به دلیل جذاب بودن، بازی های آن نیز از شهرت زیادی برخوردار است.

توزیع بهترین لگو قصر آنا و السا

مشخصات لگو قصر آنا و السا

مشخصات لگو قصر آنا و السا لگو قصر آنا و السا یکی از آن بازی هایی است که از سه شخصیت معروف تشکیل شده است به نام های؛ اولاف فروزن، السا و آنا؛ هر سه این شخصیت ها به همراهی قصر بزرگ فروزن مجموعه بازی هایی را تشکیل داده اند که در کنار همدیگر فوق العاده سرگرم کننده می باشند؛ به همین خاطر می توانید با ما همراه باشید تا به بررسی مشخصات این بازی ها بپردازیم:

  • معمولا این بازی با قطعات 314 تا به فروش می روند، این در حالی است که تعداد بیشتر و یا کمتر این قطعات نیز محبوب هستند اما نوع 314 تایی آنها رایج تر است.
  • این لوگو نه تنها از قطعات پلاستیکی تشکیل شده است بلکه از قطعات شیشه ای نیز تشکیل شده است؛ البته شاید بگویید که قطعات شیشه ای ممکن است به کودکمان آسیب بزنند؟ در پاسخ می توانیم بگوییم قطعا خیر! زیرا کارشناسان طراحی بازی ها سعی کرده اند که این قطعات را به گونه ای طراحی کنند که ذره ای برای کودکان آسیب زا نباشد.
  • گفتنی است که این بازی تنها برای کودکان 4 سال و یا بزرگتر مفید است، به همین خاطر فراموش نکنید که اگر کودک شما سن کمتر دارد، از این بازی برای وی استفاده نکنید.
  • این بازی دارای یک دفترچه همراه است که این دفترچه به والدین کمک می کند که چگونه بازی را پیش ببرند و به کودک خود کمک کنند.

مواردی که در بالا ذکر شد از مهمترین مشخصات بازی قصر آنا و السا می باشند که همگی می توانند به شما کمک کنند تا بهترین بازی را برای کودک خود تهیه کنید.

نحوه سفارش لگو قصر آنا و السا

نحوه سفارش لگو قصر آنا و السا اگر شما نیز خواهان خرید لگو قصر آنا و السا هستید می توانید همین الان اقدام کنید، سفارش لگو قصر سبب خواهد شد که کودک شما بسیار خوشحال شوید، از این رو است که توزیع لگو قصر نیز بسیار رایج می باشد؛ این بازی ها را شما می توانید به راحتی سفارش دهید؛ برای اطلاع از نحوه سفارش این بازی شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا این بازی را به شما معرفی کنند و در نهایت بتوانید خریدی راحت داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما