تولیدکنندگان اسباب بازی فکری لگو

 بازی کردن مهم ترین بخش زندگی کودکان است، استفاده از اسباب بازی مناسب به ایجاد خلاقیت، نوآوری در کودکان کمک می‌کند. انواع اسباب بازی فکری بهترین گزینه برای بازی کودکان در منزل است. تولیدکنندگان اسباب بازی فکری لگو درصدد ایجاد لحظاتی شاد برای کودکان هستند به همین منظور تنوع محصولات را بالا برده‌اند، تا تمام کودکان با هر سلیقه و توان مالی بتواند انواع بازی فکری لگو را تهیه و از بازی با آن لذت ببرند.

تولیدکنندگان اسباب بازی فکری لگو

انواع مدل های اسباب بازی فکری

انواع مدل های اسباب بازی فکری اساب بازی های فکری انواع مختلفی دارند که در ابعاد و رنگ های متنوع برای رده سنین خاص خود تولید می شوند، یعنی هر بازی فکری مناسب رده سنی مخصوصی است. ما در این بخش سعی داریم تا شما را با برخی از انواع اساب بازی های فکری آشنا کنیم:

  • لگو 

این کلمه به معنی گردآوری و خوب جفت کردن است، بازی لگو شامل قطعات و تکه‌های کوچک رنگارنگی است که اصطلاحاً به آجرهای کوچک شباهت دارد، جنس این اسباب بازی عموماً کائوچویی یا پلاستیکی است. برای بازی با این محصول کودک باید قطعه ها را به یکدیگر متصل کند، تا اجسام گوناگونی ساخته شود. اجسامی که می‌توان با قطعات لگو ساخت شامل مدل‌های ساده مثل خانه، قطار، کشتی، ساختمان های کوچک و بزرگ و.. یا مدل‌ های سخت تر مانند انواع ماشین‌و موتور هستند.

بازی با این محصول بسیار آسان و ساده است کودک می توان پس از بازی قطعات را از هم جدا کرده و به جسم دیگر تبدیل کند. گاهی در میان بازی لگو آدمک های کوچک در شکل و رنگ های مختلف وجود دارد که موجب جذابیت بیشتر این بازی شده است.

  • پازل

یکی دیگر از انواع بازی فکری پازل است که در طرح های گوناگون وجود دارد، رنگ بندی این محصول بالاست و شما در هر کدام از آن‌ها شاهد فراوانی رنگ ها هستید. جنس برخی از پازل ها کاغذ و پلاستیک است، شما در این بازی باید تکه های پازل یا جورجین را به هم متصل کنید تا شکل درست تشکیل شود.

راهنمای خرید اسباب بازی فکری لگو

راهنمای خرید اسباب بازی فکری لگو موارد زیر به شما در خرید یک اسباب بازی فکر لگو مناسب به شما کمک می کند:

  • سن کودک

سن کودک مهم ترین بخش انتخاب بازی برای اوست، پس باید به این نکته توجه زیادی داشته باشید. چرا که انواع بازی های فکری مطابق سن کودکان طراحی شده است.

  • بازی مورد علاقه کودک

تنوع بالای بازی های فکری به شما این امکان را می دهد تا طبق سلیقه کودک بازی تهیه کنید. 

  • رنگ های مورد علاقه

فراوانی رنگ های انواع بازی به شما این امکان را می دهد تا مطابق سلیقه کودک رنگ و بسته بندی آن را انتخاب کنید.

برای خرید اسباب بازی لگو راه های گوناگونی وجود دارد اما ساده ترین راه مراجعه به این وب سایت است تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن اسباب بازی دلخواه خود را تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما