تولیدکنندگان اسباب بازی لگو دایناسور

دایناسور از جمله اسباب بازی های دلنشینی می باشند که ریشه در تاریخ تشکیل زمین دارد. این موجودات عظیم الجثه برای هر کودکی جذاب بوده و می تواند بخش های مختلف را کنار هم گذاشته تا به نتیجه نهایی خود دسترسی داشته باشد. تولید کنندگان اسباب بازی لگو دایناسور، از بهترین مواد اولیه در ساخت محصولات خود استفاده می نمایند تا کالایی ممتاز و فاقد هر گونه خطر برای مصرف کودکان عزیز به همراه داشته باشند.

تولیدکنندگان اسباب بازی لگو دایناسور

مشخصات اسباب بازی لگو دایناسور

مشخصات اسباب بازی لگو دایناسور از جمله مشخصات لگو دایناسور اسباب بازی، کیفیت ساخت بالای محصولات در کنار اندازه های مناسب آنها می باشد. در حقیقت تابش پرتو های خورشید و ریختن مواد شیمیایی، توانی برای آسیب رسانی به بافت یکدست کار را نخواهند داشت.

رنگ بندی های متمایزی داشته تا هر کودک با علاقه و نشاط خاصی به سمت بازی با این اقلام بی نظیر بشتابند. ان مساله سبب می شود تا در کنار بازی کردن، مفاهیم گوناگون از قبیل اشکال ریاضی مانند مربع، مثلث، دایره، مفاهیم رنگ شناختی و ارتباط برقرار نمودن بین شخصیت های دایناسور های گوناگون را مورد شناسایی قرار دهند.

هر دایناسوری دارای ویژگی های منحصر به فرد خود از قبیل جثه، دستگاه گوارش نظیر گیاه خوار و گوشت خوار و شکل آناتومی بدن دارد که بچه در زمان بازی کردن با لگوها، می تواند به عالی ترین شکل ممکن، موارد قید شده را مورد شناسایی قرار دهد.

سازگار با پوست انسان ساخته شده و پی اچ طبیعی بدن در مورد آنها رعایت شده است. این مساله منجر می شود تا از بروز آسیب های پوستی، سرخی و خارش به صورت جدی پیشگیری به عمل آید. 

راهنمای خرید اسباب بازی لگو دایناسور

راهنمای خرید اسباب بازی لگو دایناسور اسباب بازی های دایناسوری لگو، در ابعاد کوچک و بزرگ ساخته می شوند. مسلما هر چه ابعاد قطعات لگو بزرگتر باشد، مناسب برای کودکان کم سن و سال تر بوده تا با آرامش خیال، آنها را کنار یکدیگر قرار دهند.

قطعات ریز مناسب برای کودکان 7 تا 11 ساله بوده تا بتوانند همانند پازل های 1000 تکه ای، قسمت های گوناگون را با حواسی کامل مرتب سازند. فاقد هر گونه زائده اضافی در خود بوده تا خطری جان بچه را تهدید نکند. لکه های ایجاد شده بر روی آنها، به سادگی به کمک دستمال مرطوب قابل پاک شدن بوده و اثری از خود بر جای نخواهد گذاشت.

کیفیت بالایی که لگوهای دایناسوری دارند، منجر می شود تا در طی بازه های زمانی دراز مدت، قابل بهره برداری بوده و هیچ مشکلی در کار به وجود نیاید.

شما عزیزان در زمان تهیه محصول خود می توانید به ساده ترین شکل ممکن با یکی از شماره های نوشته شده، با کارشناسان خبره ما ارتباط برقرار نموده و به راهنمای خرید اسباب بازی لگو دایناسور دسترسی داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما