تولید کننده لگو پارک آبی

تولید کننده لگو پارک آبی از قطعات جذاب و متنوعی تولید شده و با طراحی های جذاب و کاراکترهای کارتونی آن کودکان را به سوی این محصول جذب می کند.

لگو پارک آبی یکی از انواع اسباب بازی های پر طرفدار است که از متریال های مختلفی تولید شده. هزینه خرید این محصول ثابت نبوده. اگر به فکر خرید آلو بخارا خشک هستید پیشنهاد ما به شما خرید از واحد های تولیدی بوده چرا که خرید لگو پارک آبی از تولید کننده، با کاهش هزینه های جانبی، مقرون به صرفه بوده.

تولید کننده لگو پارک آبی

تولید کننده لگو پارک آبی

امروزه خانواده‌ها می توانند با استفاده از اسباب بازی لگو کودکان خود را در مشاغل مختلف را تمرین داده و علایق و استعدادهای آنها را شناسایی نمایند. لگو پارک آبی یکی از بهترین نوع این اسباب بازی بوده و کودکان شما می توانند با قطعات رنگی و فیگورهای موجود در آن شخصیت های مستقلی بسازند و همینطور تخیل نمایند و ساعتها در دنیای کودکانه خود غرق شوند.
جنس قطعات این بازی فکری کاملا بهداشتی بوده و از پلاستیک مرغوب ساخته شده است. همراه این اسباب‌ بازی ساختنی یک دفترچه راهنما هم وجود دارد که کودک با توجه به آن تمامی اجزای مجموعه را خواهد ساخت.
اگر بخواهیم در مورد تعداد قطعات لگو پارک آبی صحبت کنیم باید بگوییم که انواع این قطعات بسته به نوع انتخاب و قیمت آن متفاوت بوده اما به طور میانگین هر لگو پارک آبی حدودا شامل 157 قطعه سری و 15 مینی فیگور بوده. در بین این قطعات اشکال رنگی اعم از نیمکت، میز، چرخ و سرسره و آبشار نیز دیده می شود که توجه بصری کودک را به خود جلب می نماید.
در ادامه این مقاله به برخی از مهارت‌هایی که بازی لگو پارک آبی در کودکان تقویت می نماید اشاره می نماییم. با ما همراه باشید.

ماجراجویی و آزمایش: بازی با آجرهای لگو فضای امنی را فراهم می کند که در آن کودکان می توانند چیزهایی را که هرگز امتحان نکرده‌اند، تجربه نمایند. گاهی اوقات شکست بخورند، از هیجان ایده اولیه گرفته تا ناامیدی در هنگام عدم موفقیت را حس نمایند. ایجاد فضای بازی با ایده های مختلف دقیقاً نوعی فضای مورد نیاز برای تفکر خلاق و حل مسئله است.

رشد مهارت های حرکتی مناسب: حرکات دقیق و کوچکی که هنگام ساخت با آجرهای لگو پارک آبی باید با هم هماهنگ شوند ، همان چیزی است که به تقویت مهارت های حرکتی خوب کودک کمک می کند.

آگاهی فضایی را افزایش می دهد: هنگامی که نقشه ساختاری را که باید ایجاد کنید به کودکان داده می شود، توانایی آنها برای تفکر به صورت سه بعدی بیشترین تاثیر را دارد. هوش مکانی عامل مهمی در توانایی کودکان شما برای فکر کردن به عنوان یک مهندس، هنرمند یا معمار است.

تمرکز بهتر: برای یادگیری حل و فصل و تمرکز زمان لازم است. برای کودکان، این بازی، نوعی یادگیری بدون احساس ناامیدی یا فشار به ایجاد ارتباطات بوده و همینطور به آرامش و مدیریت استرس آنها نیز کمک می نماید.

تعداد قطعات لگو پارک آبی

راهنمای خرید لگو پارک آبی

شناخت دقیق انواع اسباب بازی لگو کودکان، آشنایی با نحوه کار هر کدام و تاثیر آنها بر روی ذهن کودکان همه از جمله مواردی است که می بایست در هنگام انتخاب و خرید اسباب بازی لگو  برای کودک خود مد نظر قرار دهید. همانطور که می دانید خرید عمده اسباب بازی لگو پارک آبی باعث کاهش هزینه تمام شده این محصول شده و این روش خرید برای فروشگاه های اسباب بازی فروشی و مهدکودک‌ها بسیار به صرفه می باشد.
شما می توانید با ورود به سایت تولید کننده، به راحتی و در زمانی کوتاه انواع لگو پارک آبی را مشاهده نمایید. این سایت این امکان را برای خریداران فراهم می کند تا محصولات مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کرده و آن را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

راهنمای خرید لگو پارک آبی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما