عرضه اسباب بازی لگو چوبی

عرضه اسباب بازی لگو چوبی یکی از اصلی ترین و بهترین نمادهای دنیای اسباب بازی های آموزشی کودکان و نوجوانان است.

مارک دانمارکی با استفاده از آجرهای جهانی خود، نه تنها اسباب بازی های ساختمانی کلاسیک تولید می کند، بلکه مجموعه های گسترده ای را گسترش داده است. بیش از 70 خط تولید با الهام از موضوعات مختلف: فیلم، سریال، زمان های تاریخی، شهرها، جاذبه های گردشگری و … برای این اسباب بازی وجود دارد.

عرضه اسباب بازی لگو چوبی

عرضه اسباب بازی لگو چوبی

به خاطر داشته باشید که بهترین انتخاب لگو چوبی برای هر کودک به دو عامل اصلی بستگی دارد: سن و سلیقه. عرضه اسباب بازی لگو چوبی بخ صورت های زیر انجام میگیرد:

  • لگو دوپلو

لگو دوپلو از بین همه مجموعه ها، لگو دوپلو اولین سال های کودکی را به خود اختصاص داده است. این برای کودکان از 1 تا 5 سال طراحی شده است، از آنجا که اندازه قطعات آن دو برابر آجرهای معمول لگو است، مقاوم هستند و به راحتی قابل چسبیدن هستند و خطر خفگی ندارند. آنها به شما امکان می دهند بلوک ها را به راحتی مرتبط کنید و از طریق رنگ ها، اشکال و اعداد یاد بگیرید.

  • Lego Juniors

لگو جونیورز Juniors برای سازندگان کوچک بین 4 تا 7 سال طراحی شده است، اما هم ظاهر آن و هم مضامین مجموعه بسیار شبیه به خطوط لگو با جزئیات بیشتری است. این مجموعه ای است که برای کوچک ترها طراحی شده است، اما همانطور که خود آنها تعریف می کنند، با آجر، کیفیت و تجربه بازی 100٪ لگو را منتقل می کند.

  • دوستان لگو

دوستان لگو Lego Friends شامل مجموعه هایی است که تقریباً از 6 تا 12 سالگی قابل استفاده هستند. اگرچه این زنانه ترین خط تولید لگو است، اما شرکت دانمارکی در موارد بسیاری سعی کرده است شک و تردید را با اصرار بر اینکه این اسباب بازی فقط برای دختران نیست، برطرف کند.

  • Lego Creator Lego Creator

خیالی ترین و خلاقانه ترین خط تولیدات لگو برای کسانی که می خواهند تخیل خود را بدون هیچ قانون و محدودیتی به پیش ببرند ایده آل است. بر خلاف شهر، اولویت در اینجا ساخت و ساز است. یکی از موارد برجسته آن مجموعه های Lego Creator 3-in-1 است که به شما امکان ساخت سه مدل کاملاً متفاوت با قطعات مشابه را می دهد و دامنه سنی 7-8 تا 12 سال را پوشش می دهد.

راهنمای انتخاب اسباب بازی لگو چوبی

تولید و مرکز خرید لگو چوبی

مجموعه اسباب بازی سندباد نه تنها یک مرکز خرید اسباب بازی لگو چوبی ایجاد نموده است بلکه دارای تولیدی انواع مختلی از لگو ها و برج های هیجان می باشد، که می توان از طریق ارتباط با این مجموعه لگو چوبی را به صورت غیر حضوری سفارش داد. کاربرد لگوهای چوبی علاوه بر سرگرمی به یادگیری و رشد بهتر مهارت های کودکانمان هم امکان پذیر است. این اسباب بازی های موجود در مرکز خرید اسباب بازی سندباد ساختاری نبوغ کودکان را افزایش می دهند و برای سنین مختلف نیز با توجه به نیاز های روانی آن دوره اسباب بازی های جذاب طراحی شده است.

مرکز خرید اسباب بازی لگو چوبی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما