عرضه لگو مدل کافه کاپ کیک

فروش لگو مدل کافه کاپ کیک امروز با کیفیت خیلی ایده آل و قیمت مناسب در سراسر کشور انجام می ‌شود. این مدل از لگو بسیار زیبا و جذاب می باشد و می تواند هر سلیقه ای را به طور کامل پوشش دهد. توزیع لگو در سال‌ های اخیر در کشور ما به حجم بسیار ویژه ای رسیده است. زیرا این اسباب بازی با فکر و تمرکز کودکان سر و کار داشته و از هر جهت برای ایشان گزینه مطلوبی می باشد.

عرضه لگو مدل کافه کاپ کیک

قطعات لگو مدل کافه کاپ کیک

قطعات لگو مدل کافه کاپ کیک قطعات لگو مدل کافه کاپ کیک برای تقویت خلاقیت کودکان ۶ سال به بالا طراحی شده است. در این مدل لگو می توان طرح های مختلفی ایجاد کرد و در نهایت یک کاپ ‌کیک بسیار زیبا و با جلوه طبیعی ایجاد نمود.

ایجاد طرح نهایی قطعاً بسیار برای کودکان دلپذیر می باشد. این محصول دارای ۳۳۵ قطعه است و ابعاد کافه پخت و پز آن در حدود ۱۱ در ۱۳ و در ۲۰ سانتیمتر می باشد. کلیه این قطعات از پلاستیک abs ساخته شده اند و فاقد هر گونه مواد سمی می باشند.

قطعات لگو بسیار نرم و لطیف هستند و در هنگام بازی کردن به هیچ وجه برای کودکان مشکلی به وجود نمی آید و معمولاً پیشنهاد می ‌شود که کودکانی با جنسیت دختر این از این لگو استفاده داشته باشند.

ولی به هر حال پسرها نیز می ‌توانند از بازی کردن با این لگو نهایت لذت را ببرند. ابعاد بسته بندی این لگو در حدود 7 در 30 و در 25 سانتیمتر می باشد و وزن آن نیز نیم کیلوگرم است.

مرجع پخش لگو مدل کافه کاپ کیک

مرجع پخش لگو مدل کافه کاپ کیک مرجع پخش لگو مدل کافه کاپ کیک سه فاکتور مهم و اساسی را در عرضه این اجناس لحاظ می ‌کند. این مراجع فروش در وهله اول کیفیت بسیار ایده آلی را در جهت فروش این محصولات لحاظ خواهند نمود و در وهله های بعدی مبالغ مناسبی را نیز برای عرضه اجناس خود در نظر می‌گیرند.

با توجه به این نکته که سلیقه و نوع نیاز کودکان با یکدیگر متفاوت است. پس باید تنوع گسترده ای در فروش این لگوها نیز لحاظ شود. وجود این سه فاکتور در کنار هم قطعاً یک پکیج بسیار ایده‌ آل را برای مشتریان به ارمغان خواهد آورد.

تمرکز اصلی مراجع فروش مربوطه بر روی فروش عمده انواع لگو گذاشته شده است و به این ترتیب خریداران می ‌توانند با پرداخت مبالغ بسیار مناسب نسبت به تهیه این اجناس اقدام کنند و صد البته حجم فروش مراجع پخش نیز به حد ویژه ‌ای خواهد رسید و در واقع یک تجارت دو سر سود به ارمغان می آید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما