فروشنده عروسک بافتنی خروس

فروشنده عروسک بافتنی خروس کالاهایی درجه یک را که به زیباترین شکل ممکن تولید شده اند، عرضه می کند. این نوع از اسباب بازی ها مخصوص رده های سنی دختران و پسران هستند. از سوی دیگر بافت عروسک خروس محکم بوده و به همین دلیل کیفیت بالایی دارد. در کل، می توانید به ارائه کننده عروسک مراجعه کرده و در هر مدل، رنگ و ابعادی که می خواهید، چنین محصولاتی را به دست آورید.

فروشنده عروسک بافتنی خروس

نحوه بافت عروسک خروس بافتنی

نحوه بافت عروسک خروس بافتنی با نحوه بافت عروسک خروس بافتنی آشنایی دارید؟ در این زمینه می خواهیم یک سری از توضیحات را به صورت اجمالی ارائه دهیم که در گام اول باید نخ کاموا را در رنگ های دلخواه انتخاب کنید و سپس بافت را اینگونه آغاز نمایید:

  • بدن را با سه زنجیره زده به هم دیگر‌ متصل می کنید. یعنی 6 تا پایه کوتاه رج نخست تا رج 10 علاوه نمایید. هر رج 6 عدد که رج 10، 60 تا پایه کوتاه می گردد. به این عدد که رسیدید، 11 رج همان 60 پایه کوتاه را بدون این که کم و زیاد شود، می بافید. سپس بدن که آماده گردید آن را از الیاف پر می کنید.
  • سر خروس را نیز از سه تا زنجیره 6 پایه کوتاه الی 30 اضافه نمایید. بعد رج 7 را آغاز کنید و به همین ترتیب ادامه دهید. بعد از اینها دالبر زدن را آغاز کنید.
  • برای بافت نوک خروس سه زنجیره، 6 پایه کوتاه بعد 12 تا را 7 رنج ببافید.
  • سپس آغاز به بافت بال خروس نمایید.
  • بعداً ساق پا و پنجه های را نیز آماده کنید.
  • سپس می توانید دو تا ریش برای او بگذارید و این گونه است که عروسک بافته می شود.

البته این موضوع اندکی نیاز به آموزش های ابتدایی دارد که با تمرین بهتر می توان اصولا پایه ای را یاد گرفت و به بافت بهترین نوع عروسک پرداخت.

ارائه کننده عروسک بافتنی خروس

ارائه کننده عروسک بافتنی خروس از ارائه کننده عروسک بافتنی خروس، می توان محصولاتی را تهیه نمود که از کیفیت عالی برخوردار هستند و در همین حال با طرح و اندازه های گوناگونی ارائه می شوند. عموماً چنین کالاهایی به صورت رنگی عرضه می‌ گردند که جذابیت زیادی پیدا می نمایند و بچه ها عاشق شان می شوند.

در کل، از عرضه کننده امکان این وجود دارد تا بهترین ها را که شرکت های بزرگ ساخته اند، به دست آورید. آنها را می توان به حالت نشسته، ایستاده، بال بسته و باز و غیره تهیه کرد. همچنین باید گفت که استحکام خوبی دارند.

به هر حال، این مجموعه بهترین محصولات را ارائه می دهد. آنها را به شکل آنلاین به فروش رسانده که البته این کار به صورت عمده انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما