فروشندگان عروسک دست ساز سنتی

فروشندگان عروسک دست ساز سنتی در شهرهای سنتی مثل اصفهان، یزد و برخی شهرهای شمال ایران فراوانی بیشتری دارند.

عروسک‌های دست ساز سنتی با پارچه‌های سنتی به دست هنرمندانی ساخته می‌شوند که قصد آنها این است که بچه‌های امروزی را با اصالت و فرهنگ گذشته آشنا کنند و داستان ها و اصالت خود را با دوخت و تهیه عروسکهای دست ساز برای بچه ها زنده می‌کنند و باعث می‌شوند بچه‌ها بیشتر با فرهنگ گذشته خود آشنا شوند. فروشندگان اصلی عروسک دست‌ساز سنتی بهترین نوع عروسک دست ساز سنتی را با بهترین مواد اولیه مستقیم با قیمت ویژه به فروش می‌رساند.

فروشندگان عروسک دست ساز سنتی

فروشندگان عروسک دست ساز سنتی

 انواع عروسک سنتی دست ساز از نظر شکل و رنگ و لباس با هم فرق دارند و هر کدام را به مناسبت خاصی به کار می برند که در اینجا به چند نوع آنها اشاره می شود. یک نوع از عروسک های دست ساز سنتی عروسک های محلی هستند که هدف از تهیه و ساخت آنها آشنا کردن دیگر شهر ها و بچه هایی است که با اصالت و فرهنگ و لباس های گذشته آشنایی ندارد و می خواهند آنها را با لباس های گذشته ای که پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها و نیکان ما پوشیده اند آشنا کنند تا با فرهنگ گذشته خود بیگانه نباشند لباس های سنتی و زیبای آنها را به بهترین شکل تهیه می کنند و عروسک های زیبا را با لباس های اصیل گذشته تولید می کنند در دسترس عموم قرار می دهند این نوع عروسک ها در معرفی لباس های محلی بسیار کارساز می باشند.

 یک نوع دیگر این نوع عروسک ها با مناسبت های ما همخوانی دارند و ما را با داستان هایی که به مناسبت های مختلف در بین گذشتگان ما رواج داشته است آشنا می کند مثل بابا فیروز که این عروسک را که بسیاری از ما با آن آشنا هستیم و با آمدن عید نوروز به یاد آن می افتیم یا ننه نقلی و بابا حاجی که با شب های یلدا بر روی سفره های خیلی ها دیده می شود. یک نوع دیگر از این عروسک ها نیز افراد و بزرگانی بوده اند که در تاریخ ما افتخار آفرین بوده اند و به شکل داستان هایی به تاریخ ما منتقل شده اند.

انواع عروسک دست ساز سنتی

انواع عروسک دست ساز سنتی

عروسک های سنتی زیبا را مراکز خرید عروسک دست ساز بدون واسطه به فروش می رسانند و انواع این محصول را که به بهترین شکل درست شده اند و بهترین پارچه و مواد اولیه را در ساخت آنها به کار برنده اند را در دسترس عموم قرار می دهند. قیمت این نوع عروسک ها به مواد اولیه ای بر می گردد که در تولید و ساخت آنها به کار رفته است و مراکزی که آنها را به صورت مستقیم به فروش می رسانند با قیمت تولیدی آن را به خریداران عرضه می کنند.

برای خرید انواع عروسک دست ساز سنتی می توانید به صورت آنلاین با تولید کنندگان آن ارتباط برقرار نمایید و آن را به راحتی با قیمت بسیار مناسب در سایت خریداری نمایید.

مراکز خرید عروسک دست ساز

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما