فروشگاه فروش عروسک بافتنی هشت پا

عروسک بافتنی هشت پا نمونه ای از بهترین وسایل سرگرمی زیبا و بی خطر برای کودکان می باشد که از کاموا های مرغوب و به بهترین شکل تولید می شود؛ به همین دلیل طرفداران زیادی داشته و خرید آنها همواره در دستور کار قرار می گیرد. در فروشگاه عروسک بافتنی هشت پا بهترین مدل های این عروسک به فروش می رسد که از نظر زیبایی و کیفیت در بالاترین رده قرار دارند.

فروشگاه فروش عروسک بافتنی هشت پا

آموزش بافت عروسک هشت پا

آموزش بافت عروسک هشت پا آموزش بافت عروسک هشت پا برای کسی که با بافندگی و مدل های بافت مختلف آشنایی دارد کاری راحت می باشد، برای این کار شما به یک قلاب بافندگی و مقداری به اندازه یک کلاف کاموا نیاز دارد.

برای بافت قسمت سر هشت پا ابتدا باید یک حلقه ساده بزنید و شروع کنید یک دور و به اندازه 6 پایه کوتاه ببافید، وقتی یک دور تمام شد و خواستید دور دوم را شروع کنید برای آنکه رد بافت را گم نکنید از یک نخ رنگی استفاده کنید و آن را بدون آنکه گره بزنید در لابه لای بافت خود قرار دهید و برای دور بعدی از میان هر پایه کوتاه باید دو پایه کوتاه بافته شود و این کار را تا پایان ادامه می دهیم، برای دور سوم نیز یکی در میان برای یک پایه باید پایه یکی و برای دیگری باید دوتایی استفاده شود در ادامه برای دور های چهارم و پنجم هم همین کار را انجام می دهیم.

از پایه پنجم تا نهم هم باید ساده بافی انجام دهید و برای دور یازدهم نیز باید از بافت کاهشی استفاده کنید به این صورت که دو تا پایه کوتاه یا پایه تکی بافته می شود و بعد قلاب را دو بار از میان دو پایه مربوط به ردیف قبلی عبور می دهیم و در انتها هر سه آنها را با هم می بافیم و این کار را برای دور بعدی نیز به صورت یک در میان از پایه یکی و پایه کاهشی استفاده می شود و وقتی یک دور را کامل بافتید داخل بافتنی را با الیاف پر کنید و بعد از آن ادامه را را به اتمام برسانید به این صورت که تمامی پایه ها باید تا انتهای ردیف بعدی به صورت کاهشی بافته شوند تا کار بافت سر هشت پا به پایان برسد و در نهایت نوبت به کور کردن بافت می رسد که برای این کار هم نخ را بلند ببرید زیرا در ادامه به آن نیاز خواهید داشت.

در مرحله بعدی بافت پاهای هشت پا باید انجام شود که برای هر هشت به یک شکل می باشد به این صورت که 26 زنجیره می زنیم و در زنجیره اول یک پایه کوتاه و در تمامی زنجیره های بعدی دو پایه کوتاه می بافیم که در نهایت یک پای پیچشی و موجی شکل درست می شود و به همین ترتیب پایه های بعدی را هم می بافیم.

در نهایت باید پایه های بافته شده به قسمت سر هشت پا متصل شوند که برای این کار با استفاده از همان تکه نخ اضافی که در زمان کور کردن سر هشت با باقی گذاشتید پاهای هشت پا را یکی یکی به سر آن بدوزید و در نهایت دو عدد چشم عروسکی کوچک را بر روی سر هشت پا بچسبانید تا مراحل کار به اتمام برسد.

مراکز تولید عروسک بافتنی هشت پا

مراکز تولید عروسک بافتنی هشت پا امروزه در مراکز تولید عروسک بافتنی هشت پا این اسباب بازی ها به بهترین شکل ممکن تولید می شود؛ به همین دلیل از نهایت زیبایی برخوردار می باشند و بهترین ماندگاری را دارا می باشند، همچنین نوعی اسباب بازی بی خطر و محبوب برای تمامی رده های سنی می باشند.

به دلیل بالا بودن میزان تولیدات امکان تهیه آنها در هر تعداد برای خریداران در هر مکانی و به صورت غیر حضوری وجود دارد، همچنین قیمت های آنها بسیار مناسب و اقتصادی تعیین می شود به طوری که با ارزان ترین قیمت ها می توانید آنها را تهیه کنید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما