لیست قیمت لگو مدل کافه کاپ کیک

لیست قیمت لگو مدل کافه کاپ کیک را می توانید از مجموعه و سایت و کانال فروش اسباب بازی سند باد دریافت نمایید.

لگو مدل کاپ کیک ممکن است اندازه و ابعاد مختلفی داشته باشد، هر کدام از این لگوها دارای اندازه و تعداد قطعاتت متفاوتی هستند، برخی از آنها قطعات بیشتر و برخی دیگر قطعات کمتر دارند، هر کدام از این مدل ها قیمت مخصوص به خود را دارند، اگر می خواهید قیمت لگو مدل کافه کاپ کیک را بدانید بهتر است آن را از مرکز عرضه معتبر در کشور جویا گردید.

لیست قیمت لگو مدل کافه کاپ کیک

لیست قیمت لگو مدل کافه کاپ کیک

یکی از انواع لگوهای موجود در بازار لگو مدل کاپ کیک می باشد که بسیار جذاب و دوست داشتنی است، این لگو طراحی بسیار جالبی داشته و کاملاً مناسب بازی کودکان می باشد، رنگ هایی که در این لگوها به کار رفته اند شاد و زیبا می باشند تا کودکان به هنگام بازی کردن با آنها احساس لذت بیشتری کنند. از مهمترین مشخصات لگو مدل کافه کاپ کیک جنس آن است، جنس این محصول از abs میباشد که جنس بسیار با کیفیتی بوده و مقاومت مناسبی دارد، بنابراین در هنگام بازی کردن کودکان با این محصول می توانید نگران شکسته شدن آنها نباشید، این محصول مناسب استفاده کودکان بین ۶ تا ۱۲ سال است بنابراین کودکانی که زیر این سن هستند بهتر است اقدام به استفاده از این اسباب بازی ننمایند.

از دیگر مشخصات این لگوها وجود قطعات ریز و کوچک در آن باشد، به طور کلی لگوی کاپ کیک چیزی حدود ۳۵۰ قطعه دارد که در بین آنها هم می توان قطعات بزرگتر را دید و هم می‌توان قطعات کوچک را مشاهده کرد، این محصول به دلیل دارا بودن قطعات کوچکتر دارای امکان بلعیده شدن است، کودکان زیر ۲ سال به هیچ عنوان نباید این محصول را بازی کنند.

در لیست قیمت لگو مدل کافه ممکن است با قیمت های مختلفی رو به روبه رو باشید زیرا تعداد قطعات آن ممکن است متفاوت باشد. در این مدل لگو ممکن است عروسک هایی نیز وجود داشته باشند که کودکان بتوانند به راحتی با آنها بازی کنند، این عروسک ها به دلیل دخترانه بودن محصول دختر میباشند، اندازه عروسک ها نیز کاملا متناسب با اندازه لگو است پس بازی کردن با آنها اصلا مشکل نیست.

مشخصات لگو مدل کافه کاپ کیک

مراکز فروش لگو مدل کافه کاپ کیک

مراکز فروش لگو در سراسر کشور ما وجود دارند، برخی از آنها بزرگ هستند و برخی دیگر کوچک، مراکزی که بزرگ هستند به طور حتم لگو های بیشتری را به مشتریان خود عرضه می نماید بنابراین تنوع محصول در آنها بیشتر است، اگر می‌خواهید کاملترین مجموعه لگوها را در یک فروشگاه شاهد باشید بهتر است به سراغ مرکز بزرگ عرضه این محصولات بروید.

مرکز فروش لگو این محصولات را به صورت عمده به خریداران خود عرضه می‌کند، این عرضه ممکن است به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم باشد، بدیهی است اگر عرضه به صورت مستقیم انجام پذیرد مشتری نیز رضایت بیشتری از خرید خواهد داشت، زیرا می‌تواند انواع لگوهای مختلف بزرگ و کوچک را با قیمت کمتری خریداری کند.

مراکز فروش لگو مدل کافه کاپ کیک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما