مراکز خرید عروسک بافتنی سگ

آموزش بافت عروسک بافتنی سگ ، برای تزیین، هدیه ای زیبا برای عید امسال. این عروسک زیبا و دوست داشتنی را می تونید برای آویز ماشین و جاکلیدی هم استفاده کنید.بافت این عروسک زیبا یکی از ساده ترین روش های عروسک بافیه. در بخش آموزش قلاب بافی مجله تصویر زندگی همراه ما باشید.

مراکز خرید عروسک بافتنی سگ

آموزش بافت عروسک بافتنی سگ

آموزش بافت عروسک بافتنی سگ برای بافت عروسک سگ کوچک ، ابتدای اجزای بدن (سر،گوش ها و بدن) بافته شده ، سپس بهم دوخته میشن. چشمها مهره سیاه و بینی و دهان کوک با نخ مشکی است.
20 زنجیره بافته و با گره نامرئی به اولین زنجیره بست بزنید.در هر زنجیره یک پایه کوتاه ببافید.به انتهای رج که رسیدید شروع رج بعد روی اولین گره پایه کوتاه ببافید.نیاز به بست زدن نیست.3 رج دیگر پایه کوتاه ببافید.زمان یکی کردن نخ ها دانه اولی را روی قلاب نگهدارید بعد دوتا یکی کنید.

از گره بعد 9 پایه کوتاه بافته و یک پفکی دیگر بزنید پایه کوتاه بافته و نخ را بچینید.طرف دیگر بافت به رج اول دانه اول (اولین زنجیره) نخ وصل کنید.یک گره پفکی ببافید.گره زده و نخ را بچینید بافت  نگه داشته (دو پفکی در طرفین و یکی در وسط) و با نخ و سوزن حلقه های پشتی را به هم بدوزید.بافت چرخشی روی هر زنجیره یک پایه کوتاه بافته در آخری ۳ پایه کوتاه می زنیم نخ را گره زده و می چینیم.

تولید کننده انواع عروسک بافتنی

تولید کننده انواع عروسک بافتنی تولید انواع  عروسک بافتنی  بر اساس نیاز بازار و عرضه ی آن انجام می شود. تولیدکنندگان عروسک بافتنی  برای فروش بالای خود در سطح جهان و بازار داخلی سعی در بالا بردن کیفیت خود هستند و این امر باعث شده تا کارخانه های زیادی در سطح جهان برای تولید عروسک بافتنی  به وجود بیاید. فروشندگان عروسک بافتنی  برای فروش بهتر محصولات خود روش های مختلفی را ایجاد کرده اند تا مشتریان بتوانند راحت تر به خرید عروسک بافتنی  بپردازند. کارخانه های تولیدی در طول سال ها دچار روند تغییراتی در تکنولوژی هایی که برای تولید به کار می بردند، شده اند که کیفیت بالایی را ایجاد کرده اند.

عروسک بافتنی  در بازار جهانی با رتبه بالایی از تولید همراه است؛ زیرا یک کالای مصرفی برای تمامی جوامع به حساب می آید. تولید عروسک بافتنی  در ایران با بحران های اقتصادی زیادی رو به رو است؛ زیرا  تحریم های اقتصادی که این روز ها ایران با آن دست و پنجه نرم می کند، باعث شده تا رکود اقتصادی در ایران حاکم شود و تمامی محصولات قابلیت تولید انبوه را در داخل کشور نداشته باشند.تولیدکنندگان عروسک بافتنی  با توجه به نیاز مشتریان، اقدام به تولیدعروسک بافتنی  می کنند. عرضه کنندگان عمده ی عروسک بافتنی  با پخش محصولات خود در سراسر کشور، به کنترل قیمت عروسک بافتنی  در مناطق مختلف می پردازند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما