مرجع پخش عروسک بافتنی انگشتی

عروسک از سرگرمی های جذاب هر کودکی محسوب می شود و علاقه زیادی دارند امروزه از برترین و زیبا ترین عروسک ها می توان عروسک بافتنی انگشتی را نام برد، زیرا دارای شخصیت و اشکال های مختلفی بوده و از همه مهم تر همان طور که از نامش پیداست می شود روی انگشت ها قرار داد و انواع قصه را برای کودک دلبنتان تعریف کنید به طوری هم باعث افزایش هوش کودک، آشنایی کلمات، پر شدن اوغات فراقتشان نیز می شود.

مرجع پخش عروسک بافتنی انگشتی

نحوه بافت عروسک انگشتی بافتنی

نحوه بافت عروسک انگشتی بافتنی برای بافت عروسک انگشتی بافتنی نیاز به چندین وسایل مورد نظر دارد از جمله قلاب برای بافندگی، کاموا به تعداد لازم در رنگ های مختلف، پشم شیشه که از ابزار های ساده برای شروع اولیه این کار است.

  1. قسمت اول: کاموای رنگ مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس با گره s حالت شروع به بافندگی می کند این کار را ادامه می دهید تا دایره شکل یا همام توپی مانند شود و توسط پشم شیشه داخل آن را پر کرده و در آخر گره زده و سر عروسک آماده است.
  2. قسمت دوم: رنگ دیگر از کاموا انتخاب کنید و همانند بالا دایره شکل ولی به صورت عمودی بافندگی را ادامه دهید که این قسمت بدنه عروسک می شود.
  3. قسمت سوم: دست ها جداگانه بافته و توسط سوزن مخصوص به بدنه آن متصل کرده. همان طور می توانید برای آن توسط کاموا قهوه ای رنگ مو درست کنید و به همراه مقداری چسب به قسمت سری آن بچسبانید و حتی کلاه نیز می توانید بفافید.
  4. قسمت چهارم: با استفاده از ماژیک رنگی و چشم های مصنوعی، مروارید و یا هر وسیله ای که دلخواه خودتان است درست کنید.

با استفاده از این روش می توانید 5 خانواده کاموایی تهیه کنید تا کودکان لذت ببرند و همان طور هزینه بسیار کمی دارد و با کمترین امکانات می توانید این عروسک ها را بفافید.

توزیع کننده عروسک بافتنی انگشتی

توزیع کننده عروسک بافتنی انگشتی امروزه تولید کننده این محصول با انواع شخصیت ها با فروش و توزیع عروسک بافتنی توانسته هر تعداد که می خواهند خریداری کنند، حتی برای کادو دادن بهترین گزینه است زیرا باعث خلاق شدن کودک می شود و همچنین درصد خرابی این کالا کم است.

حتی امکان این وجود دارد از طریق سایت به صورت آنلاین سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید همچنین اگر فرزندتان به مدرسه می رود می توانند از این عروسک ها بهره مند شوند تا ایده خلاقانه ای از داستان ها را به عمل آوردند. این عروسک ها هزینه ای کاملا مقرون و به صرفه ای دارند و می توان انواع مدل ها در سایز های کوچک به بزرگ خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما